Môj osobný odkaz pre ženy, ktoré budú onedlho bývať vo svojom novom dome, či byte:

Ako si môžete zariadiť moderný, útulný interiér vo Vašom novom dome, bez bolesti hlavy, rozvratu rodiny, či osobného bankrotu? 

Čo o mne hovoria tí, ktorým som už pomohol?


Po veľmi zlej skúsenosti s iným architektom sme si s DrahusMizerakDesign doslova užili návrh a vizualizácie nášho bytu. Neskutočná rýchlosť, vyhovenie každej našej požiadavke a jej povýšenie do tej najkrajšej možnej podoby, ústretovosť, kreativita a zmysel pre harmóniu. To sú pocity, ktoré si odnášam z tejto spolupráce. Som rada, že aj v budúcnosti presne viem, na koho sa v prípade potreby obrátim. Ďakujem za všetko.

NIKA FILOVÁ

Veľmi odporúčam👍 Nám navrhoval obývačku, kuchyňu, detskú, fasádu na dom a teraz terasu. Vždy sme boli veľmi spokojní. Určite sa oplatí investovať😊 Dávam 💯bodov

VIKTÓRIA DZIVÁKOVÁ

Se spolupráci sme od začátku velmi spokojení. Krome nesporných předností, jako je rychlost, přesnost, či flexibilita, oceňujeme také cit pro perspektivu a schopnost vybrat správny záběr pro vizualizaci, který interiér dokáže nejlépe prodat. Spolupráce s DrahusMizerakDesign je sázka na jistotu. Výsledek zatím pokaždé predčil naše očekávání a za to mu patří velké DÍK.

MARTIN ŽIDEK

CAPEXUS s.r.o.

„So spoluprácou sme veľmi spokojní. Páčia sa nám všetky návrhy. Oceňujeme tiež krátky čas, za aký ste to všetko spracovali.“

LUKÁŠ JEŇO

Hudobník

@ drahusmizerakdesign.com
tel: +421 905 972 637
 email: drahusmizerakdesign@gmail.com
 
 Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobných údajov  
 
 This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Konverzky.cz